KONST / Litografier / Färglitografi 14346462
nr 1434 6462
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
Signerad, numrerad 72/80, "tipping alone". Färglitografi, bildmått: 55x75cm, yttermått inklusive ram: 58x78cm
Kondition: fuktskada
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:40:15
25/11 22:44:52